עוזי גיל – מומחה מס’ 1

עוזי גיל – מוכר מזה 44 שנים, כבר-סמכא מספר 1 בתחום הנדל´ן במושבים בכלל ובישובי עמק חפר והשרון בפרט, ע´י שמאים, עורכי דין, בנקאים ועיתונאים העוסקים בתחום המיוחד הזה.

עוזי גיל היה בין הבודדים בתחום בארץ , שקיבל רשיון ללא צורך בבחינות!במשך 36 שנות עבודתו בתחום, רכש עוזי גיל ידע ונסיון עצום, שאין להם היום כמעט מתחרים אמיתיים.

עוזי גיל – הינו בעל ידע נרחב בתחום הנדלן במושבים מצוי ובעל ידע עמוק בכלכלה המקומית והעולמית, והשווקים הבינלאומים, ומשמש מזה שנים כיועץ להשקעות בנדל´ן ליחידים ולחברות.
כמו כן, לעיתים קרובות מרואיין עוזי גיל ע´י כתבים כלכליים שכותבים כתבות בתחום המושבים וישובי השרון. ראה כתבות ב´הארץ´ מאת אריק מירובסקי.

עוזי גיל באישיותו המדהימה והמרשימה ובכשרונו הרב בתחום – מביא למצב נדיר בתחום העסקאות בנדל´ן – שגם המוכרים וגם הקונים מרוצים ומלאים בתודות ובתשבוחות לעוזי על עבודתו המקצועית, האמינה והיחס החברי והאישי המדהים .

לסיכום : עוזי גיל הוא איש הנדל´ן שלכם במושבים ובישובים הכפריים במרכז הארץ!
כשאתם רוצים למכור או לקנות נכס – פנו למקצוען מספר 1 בתחום בעל הניסיון והידע הגדולים ביותר , בעל קבלות ביצועיות לאורך שנים רבות!

מומלץ לכם לשקול טוב למי אתם פונים בתחום הזה! קל מאוד להתפתות לפניות של רשתות נדל´ן בינלאומיות למיניהם , המעסיקות מספר רב של סוכנים ´ירוקים´ בתחום המושבים , שאין להם כל נסיון בטיפול במושבים , וכן האינטרס

שלהם הוא אחד:´למכור מהר ובכל מחיר´ – שכן צריכים לדאוג לרשת העולמית , לזכיין המקומי, ובסוף גם לעצמם.

עם כל הנתונים הללו , שום סוכן בודד ברשת העולמית לא מסוגל ולא יהיה מסוגל בטווח הקרוב להגיע לרמתו המקצועית והנסיון הרב של המומחה מספר 1 לנדל´ן במושבים ´עוזי גיל´

למה לעבוד איתנו

עוזי גיל נותן שרות וייעוץ בטרם מכירה וקניה ללא תשלום. וכן משמש כבורר ומפשר במשפחות במושבים בענייני נחלות , ירושות וכו´.
עוזי גיל עובד עם משרדי עורכי דין המומחים בתחום עסקאות במושבים, כאשר לפני כל תחילת טיפול במכירת נחלה או בית במושב מתקיימת התייעצות מקצועית בשיתוף משרד עורכי הדין (פגישה ראשונה ללא תשלום, וללא התחייבויות כל שהן!) , על מנת לברר ולהבין ולדאוג לעסקה טובה שתותיר את הנטו הגבוה ביותר האפשרי בעסקה זאת.
המוניטין של עוזי הוא רב משמעות שכן עוזי דואג הן למוכרים בתחום של בנית עסקה נכונה שתותיר למוכרים את הנטו הגבוה ביותר האפשרי וכן דאגתו של עוזי לקונים לביצוע עסקה סבירה , הוגנת ובאופן המקצועי ביותר!
כדי להתרשם מכל האמור לעיל כדאי לעקוב אחרי כמות הפרסומים המסיבית של עוזי גיל בכל אמצעי התקשורת כולל: גלובס (כמות גדולה של פרסומים), ידיעות (כנ\”ל), מעריב, עלי חפר וכן אתרי WINWIN כ- 100 מודעות , אתר YAD2 (טלפון מופנה לעוזי גיל), גוגל ועוד.